Zachodniopomorskie / Mielno / generała Maczka 29, Mielno

Pole namiotowe ADA

Mielno - Pole Namiotowe Ada
Mielno - Pole Namiotowe Ada
domki holenderskie
domki holenderskie

Opis obiektu:

Camping ADA to rodzinne pole namiotowe położone nad samym morzem w, najspokojniejszej dzielnicy Mielna Unieściu. Znajdują się tutaj wyłącznie ośrodki SPA i sanatoria, w których można poddawać się rozmaitym zabiegom leczniczym, rehabilitacyjnym i relaksującym pod okiem doskonałych specjalistów.


Ada oferuje rozległe pole namiotowe nad samym brzegiem morza, od plaży oddzielone jedynie wąskim pasem zalesionej wydmy, która osłania ośrodek od podmuchów wiatru.
Na wysoki standard naszego ośrodka składają się utwardzone ścieżki i drogi, stanowiska dla przyczep w różnych rozmiarach wydzielone zielenią, wygodny parking dla gości, dwa place zabaw oraz dużo wolnej przestrzeni. Nasi rodacy oraz liczni zagraniczni turyści doceniają także zadbane sanitariaty, wygodne miejsce do czyszczenia toalet chemicznych oraz niezwykle miłą i uczynną obsługę.
Dla osób lubiących aktywny wypoczynek mamy boisko, niewielki basen oraz świetne ścieżki rowerowe biegnące z naszego ośrodka.
Znajdująca się przy przejściu na plaże nasza restauracja oferuje liczne sałatki, zapiekane bagietki w wielu rodzajach, burgery z wysokiej jakości mięsa oraz różne ciekawe przekąski. Oczywiście oferujemy także schłodzone piwo, wina, poncze oraz zimne napoje i lody.

Kategoria

Pole namiotowe

Zakwaterowanie/wykwaterowanie

Wyjazd: 10:00

Wyposażenie w pokoju

aneks kuchenny
lodówka

Oferujemy do wynajęcia domki holenderskie od 4 do 6 osobowe. Każdy posiada dwie sypialnie, jadalnię z aneksem kuchennym oraz toaletę z umywalką. Przed domkami znajdują się wydzielone zielenią ogródki z tarasem oraz stołem i ławkami. Prysznice zapewniamy w pobliskim sanitariacie.

Dostępne w obiekcie

parking
boiska do gier

Udogodnienia dla dzieci

plac zabaw

Przy restauracji znajduje się nowy plac zabaw, a wewnątrz sali cały ranek wyświetlamy bajki dla najmłodszych.

Szczegóły oferty

Aktualnie brak ofert specjalnych

Brak opinii

Telefony:

605483197

Pokaż

Ukryj

Website

ada.strefa.pl

Pole namiotowe ADA
generała Maczka 29
Zachodniopomorskie , Mielno , 76032