oferujesz noclegi?
dołącz do najlepszych!

Pobierowo - O.W. SOLARIS


cena w sezonie od: 90 zł
cena poza sezonem od: 55 zł

POBIEROWO. SOLARIS to nowo otwarty ośrodek wypoczynkowy o nowoczesnej architekturze z wygodnymi pokojami posiadającymi pełny węzeł sanitarny oraz gustownie urządzoną kawiarnią z tarasem, gdzie podajemy śniadania w formie szwedzkiego stołu i gdzie po południu można delektować się smakiem wybornej kawy.
Przestronne i jasne pokoje wyposażone w telewizory odbierające programy z anteny satelitarnej oraz łącze internetowe zapewniają duży komfort wypoczynku. Do dyspozycji gości mamy 34 pokoje 2,3,4osobowe z balkonami bądź tarasami. Na terenie ośrodka znajduje się parking strzeżony ponadto plac zabaw, miejsce do grillowania oraz boisko do gry w siatkówkę. Ośrodek wyposażony jest również w sprzęt plażowy.
"Solaris" jest odległy o 250 metrów od morza i o tyle samo od centrum Pobierowa. Połączenie bliskości do plaży i spokojnej okolicy w jakiej usytuowany jest nasz ośrodek czyni go wyjątkowo atrakcyjnym dla potrzebujących wypoczynku turystów.

W cenę noclegu wliczone jest śniadanie w formie szwedzkiego stołu.

Opis obiektu

  • czynny na ferie, Wielkanoc, długi weekend, weekendy
  • możliwość organizacji spotkań

Opis noclegów

  • pokoje 2 osobowe, 3 osobowe
  • łazienka w pokoju
  • wyżywienie na miejscu

Wyposażenie i udogodnienia

  • sprzęt plażowy
  • plac zabaw dla dzieci
  • parking strzeżony
  • czajnik bezprzewodowy
  • TV Sat
  • ogródek
  • grill

Pobierowo - O.W. SOLARIS - Kliknij żeby powiększyć
więcej zdjęć: 
pokaż na mapie: 
Pobierowo - O.W. SOLARIS - Kliknij żeby powiększyćPobierowo - O.W. SOLARIS - Kliknij żeby powiększyć
Pobierowo - O.W. SOLARIS - Kliknij żeby powiększyćPobierowo - O.W. SOLARIS - Kliknij żeby powiększyć
Pobierowo - O.W. SOLARIS - Kliknij żeby powiększyćPobierowo - O.W. SOLARIS - Kliknij żeby powiększyć
Kliknij żeby powiększyć
Kliknij żeby powiększyć

właściciel obiektu » logowanie